V-TETAG, s.r.o.

Palety

Dolné Saliby 782
Dolné Saliby
925 02

IČO: 36 260 959
DIČ: 2021815147
IČ DPH: SK2021815147

Tel.: 031 7853175
Mobil: 0907758859
E-mail: vtetag@mail.t-com.sk
Web: www.vtetag.sk

O nás:

Spoločnosť V – TETAG, s.r.o. bola založená v roku 2004. Vznikla s odčlenením od Poľnohospodárskeho družstva Dolné Saliby, kde bola začlenená ako pridružená výroba. Pôsobí ako „spoločnosť s ručením obmedzeným“, ako rodinná firma s troma konateľmi. Od začiatku až po dnešnú dobu podniká v oblasti výroby drevených obalov, t.j. s výrobou obalovín, paliet, krabíc, atď.

Výrobná činnosť je umiestnená vo vlastných priestoroch firmy v Dolných Salibách. Výrobné zariadenia sú vlastníctvom spoločnosti. Všetky výrobné, obchodné, finančno-ekonomické a technické činnosti súvisiace s podnikaním vykonáva spoločnosť vlastnými pracovníkmi. Cieľom podniku je byť dynamicky sa rozvíjajúcou firmou, rozširovať rozsah ponúkaných výrobkov a služieb, poskytovať výrobky a služby na úrovni zodpovedajúcej štandardom Európskej únie, posilniť svoju pozíciu na trhu v danom regióne. Obchodné aktivity chce rozvíjať nielen na domácom trhu, ale aj na konkurenčne silnejších medzinárodných trhoch.

Dlhodobú úspešnosť spoločnosti chceme dosiahnuť vysokou kvalitou produkcie a dôveryhodnosťou voči všetkým zákazníkom. Spoločnosť je pripravovaná reagovať na všetky požiadavky trhu a uspokojiť potreby a želania svojich zákazníkov. Výrobný sortiment sa často prispôsobí požiadavkám zákazníkov.

Produkty a služby :

-rezanie guľatiny (15-70cm)
-jednorázové palety
-výroba jednorázových paliet na základe požiadaviek zákazníka
-špeciálne palety
-výroba špeciálnych paliet na základe požiadaviek zákazníka
-eUR palety
-výroba EUR paliet
-drevené bedne
-výroba drevených bední
-balenie na mieste
-balenie strojov, výrobných liniek u zákazníka
-sušenie dreva
-IPPC sušenie reziva, hotových aj polotovarov – sušenie dreva
-doprava tovaru
-doprava tovaru na adresu určený zákazníkom

Galéria

Mapa

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

ok